Nokia 6 wyprzedana w niej niż minutę

>Wczoraj miała miejsce błyskawiczna sprzedaż modelu Nokia 6, najnowszego smartfonu fińskiej firmy HMD Global. Na wyprzedanie wszystkich przygotowanych egzemplarzy, wystarczyła niecała tylko minuta.

Nokia, która powróciła właśnie na rynek urządzeń mobilnych, może nieźle na nim namieszać. Ma bowiem dużą szansę podebrać klientów takim firmom jak Apple, Samsung, czy Sony. Jest to całkiem prawdopodobne, sądząc po sukcesie jaki odniosła Nokia 6.

We wtorek informowałem, że HMD Global szykuje się do błyskawicznej sprzedaży swego najnowszego smartfona Nokia 6, który miał być dostępny wyłącznie w chińskim sklepie JD.com. Producent chwalił się wówczas, że zebrano ponad milion rezerwacji na nowy sprzęt, a każdy z potencjalnych klientów musiał za ten przywilej zapłacić kilka dolarów.

Wiele osób, które chciały jednak wczoraj kupić ten telefon, musiało odejść z kwitkiem. Po zalogowaniu się do sklepu witał ich bowiem komunikat o wyprzedaniu wszystkich egzemplarzy. Okazało się bowiem, że wystarczyła niecała minuta, by wykupiono cały zapas telefonów.

Oczywiście na sprzedaż nie trafił od razu cały milion smartfonów, gdyż była to dopiero pierwsza partia i wkrótce dostępne będą kolejne. Nie wiemy wprawdzie ile egzemplarzy tym wystawiono na sprzedaż, choć pewnie nie było ich więcej jak kilkadziesiąt tysięcy.

Na razie Nokia 6 dostępna jest tylko w Chinach, ale są plany wprowadzenia tego telefonu również na inne rynki. Coś więcej na ten temat powinniśmy dowiedzieć się podczas targów MWC 2017, które odbędą się w lutym.

Nokia 6

Źródło: Playfuldroid.com

You may also like...