Android 7.0 dla OnePlus 3 jeszcze w tym roku

Chińska firma OnePlus zapowiada, że jeszcze w tym roku planuje udostępnić Androida 7.0 Nougat dla swego ostatniego modelu smartfona jakim jest OnePlus 3. Jego premiera odbędzie się prawdopodobnie pod koniec grudnia.

We wrześniu chińskie przedsiębiorstwo OnePlus znane z niezłych i tanich smartfonów, zapowiedziało, że jego ostatni produkt już niebawem otrzyma najnowszą wersję mobilnego systemu Android. Teraz wiemy kiedy się ona pojawi.Brian Yoon, szef działu oprogramowania OnePlus potwierdził, że Nougat w OTA będzie dostępny już pod koniec tego roku, gdyż programiści muszą jeszcze uporać się ze wszystkimi problemami, które mogłyby negatywnie wpłynąć na działanie sprzętu. Oczywiście mówimy tu o finalnej wersji nowego Androida, gdyż jego wersja beta, dzięki wsparciu społeczności powinna zostać udostępniona jeszcze w tym miesiącu.

Yoon potwierdził też, że poprzednie modele urządzeń z tej rodziny również otrzymają nowy system operacyjny, jednak nie ujawnił kiedy można się go spodziewać. Można jednak założyć, że priorytetem dla producenta będzie flagowy OnePlus 3 oraz nadchodzący OnePlus 3T, który zostanie zaprezentowany już 15 listopada.

Nowy model będzie już od razu posiadał Androida 7.0.

Źródło: Engadget.com

You may also like...