Samsung wkrótce pokaże swój składany smartfon

Samsung Developer Conference może być miejscem prezentacji długo oczekiwanego produktu Samsunga. Być może to tam zobaczymy składany smartfon.

Od dobrych kilku lat słyszymy, że Samsung planuje wprowadzenie na rynek nowego produktu, jakim jest pierwszy składany smartfon. Producent potwierdził już istnienie tego projektu, ale wielką niewiadomą wciąż pozostaje termin jego oficjalnej prezentacji.

Z ostatnich przecieków wynikało, że nowy produkt może zostać pokazany dopiero podczas Mobilne World Congress 2019. Targi telekomunikacyjne odbywają się w lutym, więc do prezentacji pozostałoby jeszcze kilka dobrych miesięcy. Możliwe jednak, że koreański koncern nie zamierza aż tak długo czekać i pokaże swój nowy projekt znacznie wcześniej.

Samsung Mobile zamieścił na Twitterze dość intrygującego tweeta dotyczącego zbliżającej się konferencji 2018 Developer Conference, która odbędzie się 7 listopada. Sugeruje on, że podczas wydarzenia zaprezentowana zostanie najnowocześniejsza technologia koreańskiego producenta. Wprawdzie nie potwierdza to bezpośrednio, że ujrzymy tam długo oczekiwany smartfon, ale jest to całkiem prawdopodobne.

Zresztą już wcześniej pojawiały się plotki wskazujące na to, iż podczas konferencji poznamy przynajmniej część szczegółów technicznych nowego telefonu. Być może więc producent uznał, że będzie to dobre miejsce do prezentacji pełni jego możliwości. Można jednak założyć, że nie będzie to jeszcze finalna wersja, a raczej prototyp.

składany smartfon

Źródło: Twitter.com

You may also like...