Android 7.1.1 dla Nokia 3 już w sierpniu

Jeszcze w tym miesiącu posiadacze smartfonów Nokia 3 otrzymają system Android 7.1.1. Debiut aktualizacji zaplanowano na koniec sierpnia.

HMD Global spełnia obietnicę regularnych i w miarę szybkich aktualizacji smartfonów oferowanych pod szyldem fińskiego koncernu. Producent zapowiedział właśnie, że Nokia 3 jeszcze w tym miesiącu zostanie zaktualizowana do systemu Android 7.1.1.

Dodam, że smartfon ten pojawił się w sprzedaży z Androidem 7.0 i będzie jednym z niewielu urządzeń, które dotychczas otrzymały nową wersję tej platformy. Informację o udostępnieniu aktualizacji podał na Twitterze Juho Sarvikas, szef działu produktu, który zapewnił, że pojawi się ona pod koniec miesiąca.

Aktualizacja zostanie udostępniona globalnie, więc mieszkańcy poszczególnych krajów nie będą musieli czekać na nią tygodniami.

Na razie Nokia 3 nie jest jeszcze wszędzie dostępna. Można ją kupić w Europie, Indiach oraz kilku krajach azjatyckich. Wkrótce pojawi się jednak w Stanach Zjednoczonych, co z pewnością podniesie jej popularność.

Nokia 3

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...