Android 9 dla Galaxy S9 coraz bliżej

Z najnowszych doniesień wynika, że posiadacze Galaxy S9 mogą w tym roku otrzymać system Android 9.0 Pie. Jest on bowiem testowany we wszystkich krajach.

Jeśli jesteście użytkownikiem tegorocznerocznego flagowca Galaxy S9 lub S9 Plus, to z pewnością ucieszy Was wiadomość, że premiera nowej wersji systemu zbliża się długimi krokami. Z najnowszych doniesień wynika bowiem, że aktualizacja do Androida 9.0 Pie jest już poddawana testom praktycznie we wszystkich krajach.

Póki co nie wiadomo kiedy nowa wersja systemu zostanie udostępniona temu smartfonowi. Trudno też powiedzieć, czy Samsung zdecyduje się wcześniej udostępnić publiczną betę aktualizacji, ale nie można tego wykluczyć. Byłaby to bowiem doskonała metoda sprawdzenia przed premierą, czy wszystko z oprogramowaniem jest w porządku i czy nie pojawią się jakieś niespodzianki, które trzeba będzie załatać w ostatniej chwili.

Tak czy inaczej, trzeba będzie jednak trochę poczekać na nową wersję systemu. Build, który wyciekł niedawno pokazuje bowiem, że oprogramowanie jest jeszcze dalekie od ukończenia.

Galaxy S9

Źródło: Sammobile.com

You may also like...