Android O zadebiutuje już w sierpniu?

Źródła twierdzą, że już na początku sierpnia na rynek trafić może Android O. Na początku dostępny będzie tylko dla smartfonów Google Pixel.

Android 7.0 Nougat może się dopiero pochwalić niemal 10 procentowym udziałem w rynku, a za chwilę zadebiutować może kolejna wersja tej popularnej platformy. Jedno ze źródeł twierdzi, że już na początku sierpnia pojawi się Android O.

Najnowsza wersja systemu operacyjnego zadebiutuje w pierwszym lub drugim tygodniu sierpnia. Oczywiście najpierw należy jej oczekiwać na sprzęcie oferowanym przez koncern Google, czyli w tym wypadku na smartfonach Google Pixel.

To naturalnie tylko spekulacje, gdyż Google nie podało jeszcze oficjalnej daty premiery systemu Android O. Nie wiemy też czy będzie funkcjonował pod tą nazwą, czy też dostanie jakąś inną.

Musimy więc poczekać parę tygodni zanim pojawią się jakieś bardziej szczegółowe informacje na ten temat. Otwartą kwestią pozostaje rzecz jasna to, które z obecnie produkowanych modeli smartfonów mogą liczyć na system Andrioid O.

Android O

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...