Android Pie dla Galaxy A6+ już dostępny w Polsce

Kolejny smattfon Samsunga otrzymał aktualizację do Androida 9.0 Pie. Jedn nim Galaxy A6+, którą możemy już pobierać w naszym kraju, gdyż od Polski rozpoczęła się jego dystrybucja.

Kolejną aktualizację systemową Samsung jak zwykle najpierw dostarczył swym flagowym modelom. Teraz jednak koreańska marka skupia się na dystrybucji aktualizacji dla modeli ze średniej półki. W tym miesiącu otrzymało ją już całkiem sporo modeli, a kolejnym jest Galaxy A6+.

Dobrą wiadomością jest to, iż dystrybucję rozpoczęto od Polski, więc jeśli posiadacie ten model, to możecie już ją pobrać. Aktualizacja oznaczona jest numerem A605FNXXU3BSC6 i dostarcza użytkownikom wszystkie funkcje oferowane przez nowy system, włącznie z nowym interfejsem One UI. Dodatkowo zawiera najnowszy, marcowy pakiet poprawek bezpieczeństwa.

Ze względu na obecność poprawek bezpieczeństwa, aktualizacja ma całkiem spore rozmiary. Waży bowiem niemal 1300 MB, a więc do pobrania jest sporo danych. Tradycyjnie proponuję więc pobieranie ich za pośrednictwem domowego WiFi, gdyż oszczędzimy w ten sposób nasz internetowy pakiet. Nie możemy też zapominać o podłączeniu smartfona na czas instalacji do ładowarki.

Galaxy A6+

Źródło: Sammobile.com

You may also like...