Google wprowadzi istotną zmianę w Androidzie. Będzie nowy sygnał zakończenia połączenia

Google zapowiedziało zmianę dźwięku kończącego połączenie w Androidzie. Firma zamierza go nieco zmiękczyć, gdyż dla wielu osób jest uciążliwy.

Użytkownicy smartfonów z Androida doskonale znają dźwięk pojawiający się przy zakończeniu połączenia telefonicznego. Bez względu na używaną aplikację oraz wybrane ustawienia, jest on zawsze taki sam. A jego głośność ustawiono na całkiem wysokim poziomie. Nie wszystkim użytkownikom taka sytuacja się podoba. Sami nie są jednak w stanie nic z tym zrobić, gdyż takie już są ustawoen

Wygląda jednak na to, że niebawem Google planuje wprowadzić w tej kwestii pewne zmiany. Odkryli je jak zwykle czujni użytkownicy popularnego forum XDA Develoer. Koncern zapowiedział stworzenie poprawki, która sprawi, że dźwięk kończący połączenie stanie się milszy dla ucha. Dodatkowo po aktywacji trybu wyciszenia telefonu, dźwięk również będzie wyciszony.

Z informacji na forum wynika, że Google już przygotowało poprawkę, którą udostępni w jednej z najbliższych aktualizacji systemu. Może to więc oznaczać, że niebawem dźwięk zakończenia połączenia przestanie być tak uciążliwy.

kończącego połączenie

Źródło: Xda-developers.com

You may also like...