Android Wear 1.5 dla smartwatcha Samsung Gear Live

Użytkownicy smartwatcha Gear Live, mogą już instalować na nim najnowszą aktualizację systemu operacyjnego Android Wear 1.5. Samsung właśnie udostępnił ją dla Azji, Europy, a także obu Ameryk.

Samsung zrobił właśnie niespodziankę wszystkim posiadaczom nieco leciwego już smartwatcha Gear Live, dostępnego na rynku od 2014 roku i udostępnił najnowszą wersję systemu operacyjnego Android Wear 1.5.Aktualizacja została udostępniona posiadaczom tego zegarka mieszkającym w Azji, Europie oraz obu Amerykach, jednak nie wprowadza żadnych znaczących zmian do funkcjonowania tego urządzenia. Poprawia natomiast kilka odkrytych wcześniej błędów obecnych w poprzedniej wersji Android Wear 1.4, którą udostępniono w lutym. Jednym z takich błędów jest m.in. dość irytujący błąd, który sprawia, że powiadomienia nie są wyświetlane na ekranie zegarka w czasie rzeczywistym, lecz z pewnym opóźnieniem.

Niestety nie wiadomo czy Samsung Gear Live otrzyma Android Wear 2.0, który oferuje wiele nowych funkcji, łącznie z przeprojektowanym interfesjem użytkownika, zmienionym sterowaniem muzyką itp.

Źródło: Sammobile.comYou may also like...