Power bank do Galaxy S8 z dodatkową funkcją

Samsung wprowadza do sprzedaży nową linię akcesoriów dla Galaxy S8. Wśród nich znajduje się Samsung Battery Pack Kettle. Jest to power bank z funkcją podstawki dla telefonu.

W zeszłym roku Samsung wprowadził do sprzedaży własną, linię akcesoriów przeznaczonych do smartfonów. Jednym z ciekawszych produktów znajdujących się w ofercie, było Battery Pack Kettle, wyposażone w podstawkę. Teraz kupimy go również do Galaxy S8.

Battery Pack Kettle jest produktem posiadającym więcej niż jedną funkcję. Zasadniczo jest to power bank przeznaczony do ładowania baterii naszego Galaxy S8, gdy ta wyczerpie się poza domem. Jego pojemność wynosi 5100 mAh, czyli pozwala to mniej więcej naładować fabryczny akumulator około półtora razy. Dzięki temu nie musimy się już obawiać, że telefon przestanie funkcjonować, gdy nasza praca wymaga obecności pza biurem.

Battery Pack Kettle ma jednak jeszcze jedną funkcję. Ten power bank został bowiem wyposażony w podstawkę. Jedna z wtyczek została tak wyprofilowana, że może trzymać smartfona w pozycji krajobrazowej, co umożliwia wygodne oglądanie filmów lub teledysków.

Power bank posiada porty microUSB oraz USB-A i dostępny jest w kolorze niebieskim. Produkt oferowany jest w sklepie Samsunga w cenie 29,99 dolarów.

Power bank

Power bank

Źródło: Samsung.com

You may also like...