OnePlus 5 bez gniazda słuchawkowego?

W sieci pojawiły się nowe zdjęcia przedstawiające model OnePlus 5. Widać na nich, że telefon, nie posiada w tym miejscu gniazda słuchawkowego.

Użytkownicy smartfonów powinni się już zacząć przyzwyczajać do tego, że nowe modele pozbawiane są już gniazd słuchawkowych. Trend ten rozpoczęło Apple, usuwając je w iPhonie 7, a jej śladem podążają teraz kolejni producenci.

Jednym z nich może być chińska firma OnePlus. W sieci pojawiły się bowiem zdjęcia przedstawiające model OnePlus 5. Widać na nim dolną krawędź nowego smartfona oraz jego tylny panel.

Szczególnie interesująca jest krawędź, gdyż widać na niej grille głośników oraz przewód podłączony do złącza USB-C, jednak brakuje gniazda słuchawkowego. O ile producent nie przeniósł go na górną krawędź, będzie to oznaczało, że w nowym modelu tego elementu zabraknie.

Druga fotka potwierdza to, co już wiemy, czyli obecność podwójnego modułu tylnej kamery. To kolejny nowy trend, który praktykowany jest obecnie przez producentów sprzętu mobilnego.

Niestety nie wiadomo czy fotografie przedstawiają atrapę, czy też jeden z prototypów, które producenci zwykle przygotowują zanim wprowadzą nowy sprzęt na rynek. Wkrótce się jednak tego dowiemy, gdyż OnePlus 5 ma pojawić się w sprzedaży w przyszłym miesiącu. Przypomnę, że telefon kosztować ma 449 dolarów.

OnePlus 5 posiada 5,5″ ekran o rozdzielczości 2450 x 1440 pikseli, zaś jego sercem jest ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 835 taktowany zegarem 2,45 GHz. Telefon wyposażono również w 6 GB pamięci LPDDR4 RAM oraz 64 lub 128 GB pamięci użytkowej UFS 2.1, której rozmiar zależy od wariantu sprzętu. Jest to szybka pamięć, która znacznie poprawi działanie aplikacji oraz wydajność podczas korzystania z wielozadaniowości.

oneplus 5

Źródło: Priceraja.com

You may also like...