Obudowa do iPhone’a 7 potwierdza brak wejścia słuchawkowego

Od jakiegoś czasu nieoficjalnie mówi się, że w iPhonie 7 Apple zamierza zrezygnować z wejścia słuchawkowego, co pozwoli odchodzić nieco nowego smartfona. Nowa obudowa potwierdza, że tak właśnie będzie.

Informacja ta nie została dotychczas oficjalnie potwierdzona przez samego producenta, jednak @OnLeaks, znane źródło przecieków zamieściło w sieci zdjęcia pierwszego etui przeznaczonego do nowego smartfona Apple, które potwierdza obawy klientów i wyraźnie pokazuje brak 3,5 mm wejścia słuchawkowego. Zostanie ono ponoć zastąpione przez dodatkowy głośnik umieszczony w dolnej części obudowy urządzenia.Zdjęcia wskazują też, że wzornictwo iPhone’a 7 nie będzie się w znaczący sposób różnić od modelu iPhone 6 oraz iPhone 6s i nadal mamy więc zakrzywioną krawędź obudowy oraz podobne wymiary.

Oczywiście trzeba pamiętać, że producent nowych etui mógł się nieco pospieszyć i stworzyć je w oparciu nie oficjalne dane dostarczone przez Apple, lecz rendery i szkice iPhone’a 7 dostępne w sieci. W końcu iPhone 7 pojawi się dopiero w drugiej połowie roku i do tego czasu wiele może się jeszcze zmienić.

Źródło: Twitter.comYou may also like...