Tak mógłby wyglądać LG V30

W sieci pojawił się nowy patent koncernu LG, który może sugerować wygląd modelu LG V30. Widać na nim interesujący sposób umieszczenia drugiego wyświetlacza.

Inżynierowie LG z pewnością pracują już nad modelem LG V30, najnowszą odsłoną smartfona, znanego z posiadania dwóch wyświetlaczy. Do sieci wyciekł właśnie patent, który sugeruje jak nowy telefon mógłby wyglądać.

Szkic dołączony do wniosku patentowego złożonego przez koncern LG, pokazuje bardzo ciekawą stylistykę nowego modelu. Jak widać na poniższych rysunkach, urządzenie ma bardzo cienką ramkę, zaś wyświetlacz rozciąga się niemal na cały front urządzenia.

Interesująco przedstawia się też połączenie głównego wyświetlacza z dodatkowym. W poprzednim modelu drugi ekran znajdował się po prawej stronie, natomiast po lewej umieszczono moduły kamer oraz sensorów.

W nowym projekcie ta konstrukcja została nieco zmieniona. Ekran rozciąga się bowiem na całą szerokość telefonu, natomiast w jego centrum znajduje się moduł przedniej kamery. Jest to dość dziwne rozwiązanie, gdyż nie wiadomo gdzie znajdują się standardowe sensory oraz głośnik.

Nie można wykluczyć, że producent zdecyduje się umieścić te sensory pod wyświetlaczem. Natomiast głośnik może otaczać obiektyw przedniej kamery. Ale to oczywiście tylko spekulacje.

Naturalnie pamiętajmy, że jest to tylko patent i prezentowane przez niego rozwiązanie nie musi znaleźć się w finalnej wersji smartfonu.

LG V30

LG V30

Źródło: Gsminfo.nl

You may also like...