AnTuTu zdradza specyfikację Meizu M6S

Benchmark AnTuTu ujawnił szczegóły specyfikacji technicznej modelu Meizu M6S. Nowy smartfon chińskiego producenta, będzie mieć swą oficjalną premierę już 17 stycznia.

Początkowy plan firmy Meizu zakładał, że jej nowy smartfon Meizu M6S, pojawi się w ostatnich tygodniach minionego roku. Z niewiadomych przyczyn tego terminu nie udało się dotrzymać. Premiera została przesunięta na 17 stycznia, ale nam już teraz udało się poznać jego szczegóły techniczne.

Dostarczył je benchmark AnTuTu, w którego bazie pojawił się nowy model. Dzięki temu wiemy, że będzie to pierwszy telefon tej firmy posiadający wyświetlacz o proporcjach 18:9 oraz rozdzielczości HD+. Ciekawostką jest także zmiana pozycji czytnika odcisków palców i przeniesienie go na boczną krawędź. Będzie to oznaczać, że z przedniego panelu zniknie przycisk Home.

Sercem Meizu M6S ma być procesor Exynox 7872 wyprodukowany przez Samsunga. Zostanie stworzony z wykorzystaniem 14 nm procesu technologicznego i posiada dwa rdzenie Cortex-A72 oraz cztery rdzenie Cortex-A53, przeznaczone do mniej wymagających zadań. Jednostka dysponuje także GPU Mali-G71 oraz modemem LTE.Cat 7 i zostanie połączona z 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci użytkowej.

Ceny oraz dostępności tego modelu na razie nie znamy. Premiera nie jest jednak zbyt odległa, więc wkrótce dowiemy się na jego temat wszystkiego, łącznie z pojemnością baterii oraz parametrami aparatów fotograficznych.

Meizu M6S

Źródło: Cnmo.com

You may also like...