Apple Watch 3 restartuje się w szpitalach

Użytkownicy Apple Watch 3 skarżą się na dziwny problem. Zegarek restartuje się co każde 60-90 minut, jednak dzieje się to wyłączne gdy znajduje się w szpitalu. Wymiana sprzętu na nowy nie rozwiązuje problemu.

Sprzęt mobilny bardzo często zaskakuje swych użytkowników przeróżnymi problemami. Czasem są one błahe, innym razem irytujące. Ale bywają też nieprzewidziane działania sprzętu, które trudno racjonalnie wyjaśnić.

Takie problemy mają obecnie użytkownicy smartwatcha Apple Watch 3, którym sprzęt restartuje się w szpitalach. Jeden z użytkowników twierdzi, że kupił sprzęt pod choinkę dla żony, aby mogła wygodnie sprawdzać wiadomości podczas pracy na oddziale intensywnej opieki. Okazało się jednak, że urządzenie regularnie restartuje się co 60-90 minut i nie wiadomo dlaczego tak się dzieje.

Inni użytkownicy również zgłaszają taki sam problem twierdząc również, że Apple wymieniło im egzemplarze, ale nowy sprzęt również się restartuje. Problem po raz pierwszy pojawił się w listopadzie ubiegłego roku i od tego czasu liczba przypadków znacznie wzrosła.

Sprawdź najniższe ceny w polskich sklepach na Apple Watch 3

Trudno powiedzieć co jest przyczyną takiego zachowania smartwatcha. Prawdopodobnie zakłóca go jakiś sprzęt medyczny, przy czym Apple informuje w instrukcji, że takie zakłócenia mogą się pojawić. Nie wiadomo jednak dlaczego tak się dzieje, a producent na razie nie komentuje sprawy.

Wsparcie techniczne radzi jedynie, by przestawić zegarek w tryb samolotowy, co powinno pozwolić uniknąć restartów.

Apple Watch 3

Źródło: Gsmarena.com

You may also like...