Apple zasypie nas kilkudziesięcioma nowymi emoji

Fanów używania emoji w konwersacji z przyjaciółmi, z pewnością ucieszy wiadomość o planach dodania ponad 70 nowych ikonek. Pojawią się one w aktualizacji iOS 12.1.

Młodzież uwielbia ubarwiać konwersację prowadzoną przy pomocy komunikatorów internetowych, wzbogacając je o różnego rodzaju emotki. Posiadacze smartfonów Apple mogą w tym celu korzystać z tzw. emoji, które cieszą się dużym zainteresowaniem użytkowników.

Apple doskonale zdaje sobie sprawę z popularności tej opcji, dlatego już wkrótce planuje wzbogacić ją o ponad 70 zupełnie nowych ikonek, które pojawią się w aktualizacji iOS 12.1. Wśród nich znajdziemy nie tylko nowe uśmiechnięte buźki, ale też ikonki nawiązujące do sportu, pożywienia, a także zwierząt.

Dzięki udostępnieniu poglądowej wersji beta nowej aktualizacji systemowej, możemy zobaczyć jak wygląda część nowych emoji. Dodam, że będą one dostępne nie tylko dla systemu iOS, ale również dla macOS oraz watchOS. Możliwe będzie więc korzystanie z nich także na komputerze oraz Apple Watch.

Nowe emoji zostaną udostępnione już tej jesieni, wraz z premierą iOS 12.1.

emoji

emoji

emoji

emoji

Źródło: Neowin.net

You may also like...