Apple spersonalizuje nasze słuchawki AirPods

Apple zachęca by kupować słuchawki AirPods w oficjalnym sklepie. Firma oferuje więc możliwość personalizacji ich futerału i nadrukowania na nim wybranego emoji.

Apple daje swym klientom możliwość wyróżnienia się z tłumu, oferując im nową możliwość personalizacji sprzętu. Jeśli słuchawki AirPods zdecydujemy się nabyć w oficjalnym firmowym sklepie, możemy zażyczyć sobie personalizacji ich futerału. Firma oferuje bowiem możliwość nadrukowania na futerale, wybranego emoji.

Oczywiście opcja ma pewne ograniczenia, więc nie da się wybrać dowolnego emoji, jakie tylko sobie wymyślimy. Możemy je wybrać z 31 przygotowanych przez producenta propozycji. Wśród nich znajdziemy m.in., nieśmiertelne uśmiechnięte buźki, różnego rodzaju zwierzaki, czy też popularną ikonę odchodów.

Dużym zaskoczeniem może być fakt, że producent zrobi to całkowicie za darmo. Niestety musimy zdecydować się tylko na jedne emoji, gdyż nie da się umieścić na futerale kilku grafik. Trzeba więc dobrze przemyśleć wybór, ponieważ zostaniemy z nim przez cały czas użytkowania sprzętu. Warto też pamiętać, że odsprzedaż słuchawek może potem stanowić problem, szczególnie jeśli wybierzemy grafikę uśmiechniętej kupy.

Z oferty możemy skorzystać na oficjalnej stronie producenta.

słuchawki AirPods

Źródło

You may also like...