Data imprezy Samsung Unpacked 2020 potwierdzona

Znamy oficjalny termin imprezy Samsung Unpacked 2020. Odbędzie się ona 11 lutego, a producent pokaże na niej nie tylko Galaxy S11, ale też nową wersję Galaxy Fold.

Od kilku tygodni wiadomo było, że w lutym Samsung dokona prezentacji swych najnowszych produktów. Nie znaliśmy tylko dokładnego terminu, ale to już przeszłość, gdyż koreańska marka właśnie go podała. Prezentacja nowych smartfonów wbrew pozorom nie odbędzie się na targach Mobile World Congress 2020, gdyż producent nie chce, by inne produkty przyćmiły jego sprzęt.

Dlatego dokona tego podczas własnej imprezy Samsung Unpacked 2020, którą zaplanowano na 11 lutego. Event odbędzie się w San Francisco, a podczas wydarzenia koncern zaprezentuje swe najnowsze produkty na ten rok. Największą uwagę przyciąga rzecz jasna flagowiec Galaxy S11, który prawdopodobnie będzie nazywał się Galaxy S20.

W tym roku koncern planuje skupić się na funkcjonalności aparatu, więc sprzęt dostanie nowy, 108 MP sensor wspierany przez nowoczesne technologie. Dzięki temu będzie mógł nagrywać wideo w rozdzielczości 8K, w czym z pewnością pomoże najnowszy procesor Snapdragon 865.

Na imprezie zobaczymy też Galaxy Fold 2, czyli następcę pierwszego składanego smartfona tej marki. Nie wiemy jednak czy producent pokaże tam jeden, czy też dwa modele. Ostatnie przecieki sugerują bowiem, że firma przygotuje w tym roku aż dwa składane urządzenia.

Dodam, ze Samsung Unpacked 2020 będzie można oglądać na żywo, gdyż producent planuje transmisję w sieci.

Samsung Unpacked 2020

Źródło

You may also like...