Apple Watch Series 6 wycofany ze sprzedaży

Apple przygotowuje się do premiery najnowszego smartwatcha. Firma wycofała ze sprzedaży jego poprzednią generację Apple Watch Series 6, która zniknęła z oferty koncernu.

Apple Watch Series 7 można już zamawiać w przedsprzedaży, a niebawem zegarek trafi do pierwszych klientów. Producent postanowił więc wycofać ze swej oferty jego poprzednią generację Apple Watch Series 6.

Zegarka nie dostaniemy już na oficjalnej stronie amerykańskiego koncernu. Jeśli więc chcecie go jeszcze zakupić, musicie poszukać u innych sprzedawców.

Możecie też zakupić pozostałe modele z oferty producenta z Cupertino. W sprzedaży wciąż jest bowiem Seria 3, którą producent oferuje za 899 zł. Można też nabyć Apple Watch SE, który w polskich sklepach kosztuje poniżej 1300 zł. Jeśli chcecie natomiast najnowszą odsłonę smartwatcha, to dostaniecie ją za mniej niż 2000 zł.

Najnowszy smartwatch do sprzedaży trafi 15 października. Sprzęt posiada m.in., większy i jaśniejszy ekran, a także przeprojektowany interfejs użytkownika. Prezentuje o 50 procent więcej tekstu, natomiast ekranowa klawiatura, dzięki uczeniu maszynowemu przyspiesza wprowadzanie tekstu.

Producent dodał również możliwość aktualizacji kluczyków do auta oraz kluczy do domu, a także nową funkcję monitorowania oddechu podczas snu. Nie zabrakło też aplikacji EKG oraz mierzenia poziomu natlenienia krwi, a dodatkowo mamy tarczkę prezentującą czas na świecie.

Apple Watch Series 7 na jednym ładowaniu baterii działa przez cały dzień. Ładowanie akumulatora jest natomiast o 33% szybsze od poprzednika, dzięki nowej architekturze oraz przewodowi USB-C.

Apple Watch Series 6

Źródło

You may also like...