Szósty sezon The Expanse z datą premiery i zwiastunem

Amazon zaprezentował pierwszy zwiastun szóstego sezonu serialu The Expanse. Emisja finałowego sezonu produkcji rozpocznie się już 10 grudnia i potrwa do lutego przyszłego roku.

Fani seriali z gatunku sci-fi nie mają obecnie zbyt dużego wyboru, jednak jest kilka produkcji, które mogą ich zainteresować. Jedną z najlepszych serii z tego gatunku jest obecnie The Expanse, który już niebawem doczeka się szóstego i finałowego sezonu kończącego całą historię.

Serial pojawił się w 2015 roku na Syfy i błyskawicznie zdobył ogromną popularność. Niestety stacja postanowiła go skasować, co wywołało protesty jego fanów, próbujących znaleźć dla niego nowy dom.

The Expanse

Na szczęście produkcję uratował Amazon, który przejął ją i udostępnił na platformie Prime Video dwa sezony po 10 odcinków każdy. Koncern zapowiedział również stworzenie szóstego i finałowego sezonu. A teraz podczas nowojorskiego Comic Conu zaprezentował jego pierwszy zwiastun oraz ujawnił datę premiery. Emisja serialu rozpocznie się 10 grudnia, a kolejne epizody będą pojawiały się z co tydzień do lutego przyszłego roku.

Niestety finałowy sezon będzie liczył sobie jedynie sześć odcinków, więc raczej trudno będzie zakończyć w nich tę wielowątkową fabułę.

Niewykluczone, że Amazon zrealizuje inne projekty powiązane z tym popularnym uniwersum, które ma ogromny potencjał. Być może pojawi się jakiś spinoff, albo gra komputerowa. Na razie to jednak tylko spekulacje.

Źródło

You may also like...