Gra Splinter Cell Blacklist za darmo z kartami graficznymi NVIDIA GeForce

NVIDIA ogłosiła dzisiaj, że współpracuje z firmą Ubisoft nad zaimplementowaniem w grze Tom Clancy’s Splinter Cell Blacklist zaawansowanych efektów graficznych w celu dostarczenia najbardziej intensywnych doznań płynących z rozgrywki. Ponadto, gracze którzy od dzisiaj zakupią u partnera uczestniczącego w akcji kartę z procesorem graficznym GeForce GTX 660, 660 Ti, 670, 680, 760, 770 lub 780 otrzymają bezpłatnie grę Splinter Cell: Blacklist Deluxe Edition w wersji PC. Premiera gry w Polsce odbędzie się 22 sierpnia 2013 roku.

Inżynierowie firmy NVIDIA współpracują z zespołem programistów z Ubisoft Toronto nad wdrożeniem w grze Splinter Cell: Blacklist szeregu nowoczesnych technologii, takich jak teselacja DirectX, NVIDIA HBAO +, wygładzanie krawędzi TXAA oraz technik wyświetlania obrazu na wielu monitorach, a to wszystko aby zapewnić graczom najwyższą płynność rozgrywki oraz niesamowite efekty wizualne we wszystkich misjach.

W grze Splinter Cell: Blacklist, Sam Fisher powraca jako dowódca Czwartego Eszelonu, elitarnej jednostki antyterrorystycznej mającej na celu dopaść liderów organizacji odpowiedzialnej za utworzenie tytułowej Blacklist, czyli listy ataków wymierzonych w interesy Stanów Zjednoczonych. Sam i jego ekipa muszą dopaść terrorystów za pomocą wszelkich dostępnych środków i powstrzymać odliczanie, zanim skończy się czas. Splinter Cell: Blacklist jest najbardziej rozbudowaną grą z wielokrotnie nagradzanej serii i oferuje zarówno rozgrywkę dla pojedynczego gracza jak i szereg misji zespołowych oraz tryb Spies vs Mercs, pozwalający na rozgrywkę sieciową opartą na rywalizacji szpiegów oraz najemników.

Źródło: Gammapr.pl

You may also like...