Apple zwróci pieniądze za fałszywkę Cuphead

Osoby, które nabrały się na zakup fałszywej gry Cuphead w sklepie Apple, nie muszą się martwić. Koncern zapowiedział, że każdy otrzyma zwrot pieniędzy zapłaconych za produkt.

Kilka dni temu informowałem o zorganizowanej akcji oszustów, którzy w App Store oferowali fałszywą grę Cuphead. Tytuł, który na razie został wydany jedynie na PC oraz Xboxa One, oferowano w firmowym sklepie amerykańskiego koncernu w cenie 5 dolarów.

Użytkownicy smartfonów nie wiedzieli jednak, że Cuphead oficjalnie nie wyszło na urządzenia mobilne i dlatego bardzo chętnie kupowali grę, licząc na dobrą zabawę. Szybko jednak pojawiało się rozczarowanie, gdyż oferta była zwykłym oszustwem, którego celem miało być jedynie wyłudzenie pieniędzy.

Winny temu zdarzeniu jest koncern Apple, który ewidentnie nie sprawdził produktu, przed wprowadzeniem go do swej oferty, choć ma taki obowiązek. Dobrą wiadomością jest to, że amerykańska firma poczuwając się do odpowiedzialności za to zdarzenie, zapowiedziała zwrot pieniędzy wszystkim, którzy padli ofiarą oszustwa.

Jeśli więc również kupiliście wspomnianą grę, to w najbliższym czasie powinniście otrzymać informację o zwrocie wpłaconych pieniędzy.

Cuphead

Źródło: Cultofmac.com

You may also like...