Assassin’s Creed Origins taki jak Skyrim?

Najnowsze wieści dotyczące serii Assassin’s Creed sugerują spore zmiany. Z najnowszych doniesień wynika, że Assassin’s Creed Origins będzie produkcją z otwartym światem tak dużym jak Skyrim.

Seria Assassin’s Creed już od jakiegoś czasu krytykowana jest za powtarzanie starych pomysłów. Twórcy muszą więc przygotować by zainteresować graczy. Nieoficjalnie mówi się, że ich pomysł to wyposażenie nowej odsłony we w pełni otwarty świat.

Nowa produkcja Ubisoftu nazywa się Assassin’s Creed Origins i będzie ją można zamówić w przedsprzedaży na tej stronie. Jak potwierdza jej wydawca, zostanie oficjalnie pokazana podczas targów E3, które każdego roku odbywają się w Las Vegas. Z najnowszych doniesień wynika jednak, że jej akcja osadzona zostanie w Egipcie, zaś fabuła dotyczyć ma oryginalnej gildii Assasynów.

Mówi się także, że świat gry będzie otwarty i tak duży jak w Skyrim, co sprawi, że Assassin’s Creed Origins stanie się największą odsłoną całej serii. Gracz będzie mieć pełną swobodę jego eksploracji, a częścią rozgrywki będą m.in., łodzie oraz morskie bitwy.

To na razie wszystko co wiemy o nowej grze. Jeśli jednak plotki choć częściowo się potwierdzą, to możemy spodziewać się ciekawej produkcji, która wniesie powiew świeżości do popularnej serii. Wszystkiego dowiemy się już na początku przyszłego miesiąca.

Assassin's Creed Origins

Źródło: Vg247.com

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *