W weekend rusza beta Quake Champions

W najbliższy weekend fani kultowej gry Quake, będą mieli okazję wypróbować jej nową odsłonę Quake Champions. Bethesda zorganizuje bowiem jej otwartą betę.

Quake Champions to kolejny pomysł na odcinanie kuponów od legendarnej gry Quake, która stała się podwaliną dla gatunku FPS’ów. Nie licząc oczywiście Wolfensteina. Jest to sieciowa strzelanka z modelem free-to-play, w której gracz będzie mógł używać dostępnych postaci.

Oczywiście bohaterów będzie do wyboru całkiem sporo, a każdy z nich posiadać ma różne umiejętności i możliwości. Odblokowanie ich wszystkich nie będzie jednak darmowe i gracze muszą głęboko sięgnąć do kieszeni, by je wszystkie zdobyć. Naturalnie bez tych dodatków także będzie się można obyć, jeśli planujemy grać tylko sporadycznie.

A już od jutra będzie ją można osobiście wypróbować. Bethesda przygotowuje bowiem otwartą betę, która odbędzie się w dniach 12-21 maja. Beta będzie dostępna dla wszystkich, więc nie ma obowiązku zamawiania produkcji w przedsprzedaży, by w niej uczestniczyć.

Warto też pamiętać, że to wciąż beta, więc nie wszystko może w grze działać tak jak należy. A jeśli akurat nie przepadacie za strzelankami, to na tej stronie możecie kupić w niskich cenach wiele innych gier.

Quake Champions

Źródło: Ausgamers.com

You may also like...