Microsoft pomoże nam kontrolować wydatki

Microsoft wypuścił na iOS ciekawa aplikację o nazwie Spend. To program przydatny dla uzależnionych od kupowania, gdyż pozwoli lepiej kontrolować wydatki.

W dzisiejszych czasach, szczególnie kobietom, bardzo trudno jest kontrolować ilość wydawanych pieniędzy. Co chwila w zasięgu wzroku pojawia się coś co chcielibyśmy mieć, więc sięgamy po kartę kredytową. Dopiero po jakimś czasie dowiadujemy się dokładnie ile wydaliśmy i może to być dla wielu osób skończyć ciężkim szokiem.

Na szczęście istnieje narzędzie, dzięki któremu będziemy mogli lepiej kontrolować wydatki. Microsoft stworzył bowiem na iOS aplikację o nazwie Spend. Narzędzie zostało opracowane przez inżynierów Microsoft Garage, specjalnego wydziału zajmującego się eksperymentalnymi projektami. Jego podstawowym zdaniem jest automatyczne śledzenie oraz porównywanie naszych wydatków. Aplikacja może śledzić wydatki z karty kredytowej podpiętej do naszego konta bankowego, a są one automatycznie dzielone na prywatne i służbowe.

Podobnie jak inne tego typu narzędzia, dostajemy raporty, które możemy następnie wyeksportować do pliku PDF. Dzięki temu łatwiej sprawdzimy na co wydajemy pieniądze i być może pozwoli zredukować strumień gotówki wypływającej z naszego konta. Aplikację pobierzecie z App Store.

Spend

Źródło: Apple.com

You may also like...