Kultowa gra EVE Online trafi na smartfony

Fanów gry EVE Online z pewnością ucieszy informacja, że ich ulubiona produkcja trafi na smartfony. W 2019 na urządzenia mobilne pojawi się gra EVE Echoes.

EVE Online to jedno z najbardziej rozbudowanych kosmicznych MMO dostępnych na rynku. Gra mimo 15 lat na karku nadal cieszy się sporą popularnością, choć trzeba przyznać, że rozgrywka nie należy do łatwych. Jest to ogromny pożeracz czasu, który potrafi zabrać wiele miesięcy naszego życia.

Odpowiedzialna za grę firma CCP uznała, że czas podnieść popularność swej gry i wspólnie z firmą NetEase zamierza wydać ją na smartfony. Nowa produkcja nosi tytuł EVE Echoes i ma oferować graczom rozgrywkę zbliżoną do wersji pecetowej. Użytkownik dostanie więc pełną swobodę wyboru ścieżki własnej kariery. Będzie mógł zdecydować się na eksplorację kosmosu, na pokładzie wybranego okrętu badając nowe planety. Może też stworzyć własne imperium handlowe, uczestniczyć w kosmicznych starciach i robić wiele innych rzeczy.

Poniższe wideo niewątpliwie zaostrzyło nam apetyt na nadchodzącą grę. Musimy jednak pamiętać, że prezentowane sceny pochodzą z wersji alfa, więc ich wygląd jest daleki od końcowego. Daje nam jednak pomięcie czego możemy się po nowej produkcji spodziewać.

EVE Echoes zadebiutuje w przyszłym roku i będziemy mogli w nią grać na urządzeniach z Androidem oraz iOS.

EVE Echoes

Źródło: Ccpgames.com

You may also like...