Ubierz się jak bohater Devil May Cry 5

Capcom przedstawiło graczom kolejny pomysł na wydanie pieniędzy. Firma zaprezentowała trzy specjalne edycje gry Devil May Cry 5.

Specjalne edycje popularnych gier wideo nie są niczym nowym. Wydawcy bardzo często oferują je graczom, wzbogacając o różne dodatkowe gadżety. Najczęściej w zestawach znaleźć można ścieżkę dźwiękową, czy też figurki bohaterów. Czasem jednak twórcy idą na całość i dodają w pakiecie prawdziwy dom.

Capcom też postanowiło nieco zaszaleć i zaprezentowało właśnie nie jedną, lecz aż trzy specjalne wersje gry Devil May Cry 5. Pakiety nazywają się Ultra Limited Edition i pozwolą fanom upodobnić się strojem do głównego bohatera tej produkcji. Oczywiście pod warunkiem, że będzie ich stać na zakup którejś z wersji, gdyż są absurdalnie drogie.

W każdej wersji znajdziemy replikę płaszczy noszonych przez trzy grywalne postacie obecne w grze. Jeden z nich należy do Dantego, drugi do Nero natomiast trzeci to V, dla którego jest to debiut w popularnej serii. Pakiet z płaszczem Dantego jest oczywiście najdroższy i w przeliczeniu kosztuje około 8000 dolarów. Zestaw z garderobą Neo to wydatek około 6500 dolarów. Najmniej zapłacimy za trzeci pakiet, choć wciąż jest to kwota aż 5320 dolarów.

Wszystkie płaszcze dostępne są w jednym rozmiarze, który można sobie sprawdzić na oficjalnej stronie Capcomu. Oczywiście oprócz ubrania, w każdym zestawie dostaniemy także artworki oraz oczywiście egzemplarz gry.

Zamówienia na jedną ze specjalnych edycji będzie można składać już od 19 listopada, przez mniej więcej miesiąc. Na tę chwilę zestawy potwierdzono jedynie dla rynku japońskiego i nie wiadomo czy w innych krajach również będzie je można kupić.

Devil May Cry 5

Devil May Cry 5

Devil May Cry 5

Źródło: E-capcom.com

You may also like...