Resident Evil 7 z domem w zestawie

Capcom przygotowując wyposażenie kolekcjonerskiej edycji gry Resident Evil 7, bardzo się postarał. Wydawca właśnie ujawnił jej zawartość, z której wynika, że otrzymamy wraz z nią własny domem.

Oczywiście nie chodzi tu o prawdziwy dom, który mógłby rozwiązać problemy mieszkaniowe wielu z nas. Choć kiedyś brytyjska sieć GAME w przypadku gry Dying Light faktycznie przygotowała specjalną wersję, sprzedawaną wraz z domem.

Specjalna jej edycja o nazwie My Apocalypse, kosztowała 250 tysięcy funtów, a jednym z elementów jej wyposażenia był specjalnie skonstruowany dom odporny na apokalipsę, zbudowany przez brytyjską firmę Tiger Log Cabins.

Tym razem mamy do czynienia z nieco inną zawartością. W zestawie, który będzie dostępny wyłącznie za pośrednictwem sklepu GameStop, otrzymamy m.in. sztuczny palec będący pendrive’m z 4 GB pamięci, kasetę VHS, ekskluzywną litografię, przerażającą notatkę, a także pozytywkę, z wyglądu przypominającą nawiedzony dom, w którym toczy się akcja gry.

Gadżet ma 20 cm wysokości, błyskające światła LED oraz odtwarza piosenkę “Go Tell Aunt Rhody”.

Cały zestaw, łącznie z kopią Resident Evil 7, kosztuje 180 dolarów. Gra trafi na sklepowe półki już 24 stycznia przyszłego roku i będzie dostępna na PC, PS4, Xbox One oraz PlayStation VR. Jeśli chcecie kupić ją w najniższej cenie, to zapraszam na tę stronę.

Resident Evil 7

Źródło: Gameinformer.com

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *