Estiman – relaksująca gra zręcznościowa polskiej produkcji

Estiman, nowa, dynamiczna i angażująca gra zręcznościowa z oryginalnym pomysłem na rozgrywkę bazującą na intuicji i zdolności szacowania to najnowsze dzieło niezależnego studia Kool2Play z Warszawy. Gra dostępna na Steamie, iOS App Store i Android Google Play.

Każdy kolejny etap to trudniejsza łamigłówka. Kluczem do sukcesu jest wyłączenie analitycznego umysłu i zdanie się na intuicję, oraz naturalną zdolność szacowania, z której codziennie korzystamy nieświadomie w wielu sytuacjach.Sprawny gracz może w nieskończoność zwiększać combo i liczbę otrzymywanych punktów. Urzekająca, minimalistyczna grafika i ambientowa muzyka pieszczą zmysły, a dostosowujący się do gracza poziom trudności zamienia prosty pomysł we wciągającą i satysfakcjonującą zabawę. Estiman to kolejny prosty pomysł, który zespół Kool2Play ubrał w angażującą i odprężającą rozgrywkę.

Estiman to:

– Niekończąca się rozgrywka oparta na oryginalnym gameplayu, wykorzystującym umiejętność intuicyjnego szacowania
– Relaksująca zabawa wprowadzająca gracza w miły trans dzięki uruchomieniu zmysłu intuicji zamiast analizy
– Satysfakcjonujący system rozgrywki, w którym sprawny gracz może utrzymywać combo w nieskończoność
– Minimalistyczne, estetyczne doświadczenie audiowizualne, rozwijające się w miarę gry
– Szeroki wybór ustawień i modyfikacji wpływających na rozgrywkęGra w wersji na Windows, Mac OS X i Linuxa kosztuje jedyne 1€ na Steamie, zaś wersję mobilną można pobrać za darmo, w sprawdzonym modelu Free to Play na iOS App Store i Android Google Play. Twórcy gry, Kool2Play, to kreatywny zespół, który ma na koncie tak oryginalne gry, jak zaskakująco angażujący, ulubiony przez graczy Clock Simulator (93% pozytywnych opinii na Steamie), pozbawiona przemocy kosmiczna gra akcji – Hyperide, czy też wyróżniony w Google Play Indie Collection niepowtarzalny melanż motywów fantasy i science-fiction – Dungeons and Aliens.

Słowo od twórców:

“Kontynuujemy zabawę w patrzenie na zwykłe, codzienne rzeczy oczami twórcy gier. Sprawy, którymi zajmujemy się codziennie, podstawowe funkcje stanowiące rdzeń doświadczenia bycia człowiekiem, mogą okazać się zabawne i przynosić wielką satysfakcję, kiedy przełożymy je na język gry wideo. Chodzi o rzeczy, które robimy instynktownie – liczenie samochodów przejeżdżających za oknem, zakładanie się z samym sobą o różne drobiazgi, organizowanie rzeczy wedle jakiegoś porządku – wszystkie te drobne przyjemności umysłu czekają by zmienić je w jeszcze przyjemniejszą, angażującą grę” – opowiada Michał Marzęcki, szef Kool2Play.

Jeśli chcecie kupić inne gry w promocyjnych cenach, to zapraszam na tę stronę.

Pobierz grę Estiman:
Windows, Mac OS X, Linux
Urządzenia iOS
Urządzenia Android

Źródło: koolthings.com

You may also like...