Nowa odsłona serii Assassin’s Creed debiutuje na smartfonach z Androidem oraz iOS

Ubisoft wprowadziło do sprzedaży kolejną odsłonę serii Assassin’s Creed. Gra zatytułowana Assassin’s Creed Rebellion, dostępna jest na smartfony z Androidem i iOS.

Pojawiająca się od 2007 roku seria Assassin’s Creed, ma wielu fanów, którzy bardzo chętnie bawią się kolejnymi częściami dostarczanymi przez Ubisoft. Jej kolejną odsłonę możemy mieć zawsze przy sobie, gdyż na smartfony z Androidem oraz iOS pojawiła się właśnie gra zatytułowana Assassin’s Creed Rebellion.

Nowa produkcja zabiera nas do XV-wiecznej Hiszpanii, u szczytu Inkwizycji. Nie jest to jednak przygodówka akcji, jak te znane z pecetów i konsol, lecz strategia. Naszym zadaniem jest stworzenie własnego Bractwa, zbudowanie bazy wypadowej oraz zwerbowanie 40 wojowników. Oczywiście w grze przewijają się postacie znane z tej serii, ale jest też kilka nowych. Są więc Ezio, Aguilar, Maria, Shao Jun, Machiavell i Claudia Auditore. Po zebraniu wszystkich postaci, łączymy je w 3-osobowe zespoły, które wysyłamy do infiltracji fortecy Templariuszy.

Szata graficzna także jest mniej typowa, gdyż jak widać na poniższym trailerze, postacie mają bardziej kreskówkowy wygląd. Ma to zapewnić nowej produkcji nieco luźniejszy klimat.

Assassin’s Creed Rebellion jest grą darmową, lecz naszpikowaną mikrotransakcjami. Niektóre mogą nam wyrwać sporą dziurę w portfelu, gdyż najdroższa opłata to 100 dolców. Warto więc uważać z dziećmi, które chciałyby w to zagrać, gdyż mogą nieświadomie wprowadzić nas na spore koszty.

Tytuł pobierzecie z App Store lub Google Play Store.

Assassin’s Creed

Źródło: Play.google.com

You may also like...