Oryginalne opakowanie smartfona ASUS ROG Phone

Asus chce, by jego gamingowy smartfon ASUS ROG Phone wyróżniał się na rynku. Oferuje więc swój sprzęt w bardzo oryginalnym opakowaniu.

Producenci smartfonów zachęcają do zakupu swego sprzętu na różne sposoby. Niektórzy dodają do zestawu dodatkowe akcesoria, ale Asus w przypadku nowego gamingowego sprzętu, postanowił podnieść jego atrakcyjność za pomocą opakowania.

Jeśli chcecie kupić smartfon ASUS ROG Phone, to nie zdziwcie się, gdy kurier przyniesie Wam dużą paczkę. Wcale nie pomylił przesyłek, gdyż producent postanowił oferować go w walizce. Jest to zestaw przygotowany dla przedstawicieli mediów, który trafił w ręce redaktorów tajwańskiego serwisu ePrice. Będzie on jednak dostępny przez ograniczony czas dla każdego, kto ma gruby portfel.

Telefon oraz wszystkie potrzebne do niego akcesoria, zostały dostarczone w dość sporych rozmiarów walizce, w której elegancko rozmieszczono wszystkie podzespoły. Opakowanie samego telefonu także się wyróżnia, gdyż jest to specjalnie zaprojektowana. Oprócz telefonu, w zestawie znalazła się także stacja dokująca przypominająca Samsung DeX, jak również specjalnie zaprojektowany kontroler. Po podpięciu ASUS ROG Phone do stacji, można ją następnie podłączyć do dużego ekranu, zmieniając w ten sposób smartfon w konsolę do gier.

Tak wyposażony zestaw wymaga jednak od klienta wyciągnięcia z portfela niemałej kwoty. Sam telefon w standardowej wersji ze 128 GB pamięci, kosztuje na Tajwanie w przeliczeniu 875 dolarów. Wariant z 512 GB wyceniony jest na 1038 dolarów. Za ochronny futerał, stację dokującą oraz walizkę, trzeba dodatkowo dopłacić 973 dolary. Łącznie daje nam to więc kwotę nieco ponad 2000 dolarów.

ASUS ROG Phone

ASUS ROG Phone

ASUS ROG Phone

ASUS ROG Phone

ASUS ROG Phone

ASUS ROG Phone

ASUS ROG Phone

ASUS ROG Phone

ASUS ROG Phone

ASUS ROG Phone

ASUS ROG Phone

Źródło: Eprice.com.tw

You may also like...