Razer ma nowe narzędzie dla streamerów

Razer wprowadził do sprzedaży nowy produkt dla streamerów. Są to nowoczesne i bardzo dyskretne słuchawki Razer Ifrit, oferowane w cenie 100 dolarów.

Streaming gier wymaga odpowiednich akcesoriów, więc producenci prześcigają się w dostarczaniu nowego sprzętu, ułatwiającego pracę osób zajmujących się tym zawodowo. Razer wprowadził właśnie do sprzedaży zupełnie nowe słuchawki, które powinny spodobać się streamerom.

Nowy produkt nazywa się Razer Ifrit i został zaprojektowany w taki sposób, by nie rzucać się w oczy przed kamerą. Słuchawki mają więc bardzo minimalistyczną konstrukcję, dzięki której nie będą zbyt widoczne. A mimo to zapewniają nie tylko dużą swobodę ruchu, ale też wysoką jakość dźwięku.

Dodatkowym plusem jest regulowany kierunkowy mikrofon. Nie zabiera wiele miejsca, gwarantując czysty dźwięk idealnie słyszalny dla widzów oglądających streaming prezentowanej gry. Opcjonalnie użytkownik może dodatkowo dokupić do słuchawek USB Audio Enhancer. Akcesorium nie tylko jeszcze bardziej podniesie jakość dźwięku z mikrofonu, ale też umożliwi obsługę dwóch strumieni audio. W ten spoób w prezentacji gry może uczestniczyć także nasz kolega, co znacznie podniesie atrakcyjność streamu.

Słuchawki Razer Ifrit są już dostępne na stronie producenta w cenie 100 dolarów. Za słuchawek USB Audio Enhancer musimy zapłacić dodatkowo 20 dolarów. Oczywiście jako streamerowi, przyda się Wam również odpowiednia kamera i Razer także ma takową w swej ofercie. Model Razer Kiyo dostaniecie w cenie 400 zł, a jej atutem jest specjalna lampa doświetlająca twarz.

Razer Ifrit

Razer Ifrit

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...