Autonomiczny odkurzacz GoClever Comfort Cleaner posprząta nam mieszkanie

Sprzątanie mieszkania bywa męczące, więc można wyręczyć się nowoczesną technologią. Pomagają nam w tym autonomiczne odkurzacze, takie jak GoClever Comfort Cleaner, który wchodzi właśnie na rynek.

GoClever Comfort Cleaner to tani robot sprzątający wyposażony w funkcje zarezerwowane wcześniej dla urządzeń klasy premium. Urządzenie samodzielnie zajmie się naszymi podłogami, usuwając z nich wszelkie zanieczyszczenia.

Jego prosta konstrukcja i niewielkie rozmiary (wysokość 7,4 cm), sprawiają, że poradzi sobie ze sprzątaniem pod niskimi meblami. A dzięki kołom pokrytym antypoślizgowym tworzywem, dotrze do najgłębszych zakamarków. Urządzenie może działać w jednym z kilku dostępnych trybów pracy. Do dyspozycji użytkownika jest tryb automatyczny, spiralny lub doczyszczania narożników i krawędzi (niedostępny w okrągłych odkurzaczach). Dzięki osobnemu zasobnikowi na wodę odkurzacz może też pełnić funkcję mini mopa. Może więc zmywać gładkie powierzchnie, takie jak np. płytki w kuchni lub łazience.

Duża siła ssania (800 Pa) oraz szczotki wykonano z włókien typu FibraLight o zwiększonej przyczepności sprawiają, że sprzęt skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia z podłóg różnego typu. Od gładkich płytek/parkietów/paneli, przez wykładziny, aż po dywany z krótkim włosem. Zabrudzenia zbierane są do zbiornika na kurz o pojemności 300 ml, co z powodzeniem wystarczy na posprzątanie dużego pokoju lub kawalerki bez zapchania. Odkurzacz posiada także czujnik zderzeniowy pozwalający na delikatne odbijanie się od napotkanych przeszkód. A pod urządzeniem umieszczono dodatkowo czujniki, które zapobiegają upadkowi np. ze schodów.

Sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą jednego przycisku umieszczonego na obudowie i pozwala na wprowadzenie czasu sprzątania o długości 45 lub 100 minut, w zależności od wielkości sprzątanej powierzchni. Akumulator o pojemności 2600 mAh zapewnia energię na ok. 2 godziny pracy, co z powodzeniem wystarczy do posprzątania nawet dużego mieszkania.

Produkt jest dostępny w cenie 279 zł (w zestawie 4 boczne szczotki i 2 ściereczki do mopa), a dostaniecie go w tym sklepie.

GoClever Comfort Cleaner

Źródło: Tabasco

You may also like...