Nowa funkcja Netflixa zapewni nam mnóstwo śmiechu

Netflix zapowiedział nową funkcję o nazwie Fast Laughs. To opcja prezentująca zabawne scenki pochodzące z katalogu komediowych treści oferowanych przez platformę.

Każdy z nas potrzebuje w tej szarej i smutnej rzeczywistości odrobinę radości. Najczęściej zapewniają nam ją komediowe seriale, ale jeśli nie mamy czasu ich oglądać, a potrzebujemy odrobiny rozrywki, możemy skorzystać z nowej funkcji Fast Laughs. To najnowsza opcja udostępniona przez Netflixa, która gwarantuje nam masę śmiechu.

Zapowiedziana właśnie funkcja, oferuje krótkie klipy przedstawiające najzabawniejsze sceny pochodzące z komediowych treści dostępnych na tej platformie. Jej zadaniem jest rozbawienie widzów bez zmuszania do oglądania całych filmów lub odcinków seriali.

Z funkcji aktualnie mogą korzystać jedynie posiadacze urządzeń działających na platformie iOS. Testy przechodzi także wersja na Androida, ale na tę chwilę nie wiemy kiedy firma zdecyduje się ją udostępnić.

Fast Laughs

Dostępne są krótkie klipy z takich seriali jak Murder Mystery, Big Mouth, The Crew, a także nowego stand-up’a Kevina Harta i Ali Wong. Klipy możemy oglądać bezpośrednio z poziomu aplikacji, ale mamy też możliwość dodania ich do listy treści do późniejszego obejrzenia.

Interfejs nowej funkcji przypomina ten z TikToka i jest bardzo wygodny w obsłudze. Filmy prezentowane są pionowo, więc możemy je przewijać w celu poszukiwania interesującego nas materiału. Dostępna jest także opcja udostępnienia klipów poprzez WhatsApp, Instagram, Snapchata oraz Twittera. Samą funkcję znajdziemy natomiast w menu nawigacyjnym zlokalizowanym na dole.

Źródło

You may also like...