Bohater Avengers Infinity War zawita do Fortnite Batttle Royale

Od jutra posiadacze gry Fortnite Batttle Royale, będą wcielić się w postać Thanosa znanego z kinowego hitu Avengers Infinity War. Pojawi się on w ekskluzywnym trybie rozgrywki o nazwie Infinity Gauntlet Limited Time Mashup.

Avengers Infinity War stało się już najszybciej zarabiającym filmem w historii, którego zarobek przekroczył już miliard dolarów. Jego producenci chcą jednak jeszcze bardziej podkręcić zainteresowanie tym tytułem. Dlatego zamierzają wykorzystać go w grze Fortnite Batttle Royale.

Już jutro, w ramach przygotowanej promocji, gracze będą mogli wcielić się w głównego przeciwnika Thanosa. Epic Games, wspólnie z Marvelem przygotował bowiem specjalny tryb rozgrywki do Battle Royale, który nazywa się Infinity Gauntlet Limited Time Mashup. Mimo nietypowej nazwy, zasady rozgrywki nowego trybu są takie same jak zawsze. Zabawę rozpoczyna więc setka graczy, a wygrywa ją osoba, która jako ostatnia pozostanie żywa na mapie.

Nowością jest natomiast możliwość zdobycia Rękawicy Nieskończoności noszonej przez głównego przeciwnika. Gracz, który ją zdobędzie, będzie mógł przekształcić się w Thanosa oraz wykorzystać wszystkie posiadane przez niego moce, siejąc chaos i zniszczenie.

Póki co nie wiadomo jak długo nowy tryb będzie dostępny, ale wiemy, że mogą z niego skorzystać posiadacze każdej wersji platformowej. Będzie dostępny w Fortnite Batttle Royale na PC, Maca i iOS. Można go będzie znaleźć też w wersji na Xboxa One (sprawdź aktualne ceny) i PlayStation 4 (sprawdź aktualne ceny). A jeśli nie posiadacie jeszcze tej gry i chcielibyście ją zakupić, to zapraszam na tę stronę.

Avengers Infinity War

Źródło: Ew.com

You may also like...