Azuri Rinox Armor – płynna osłona ekranu smartfona

Folie czy szkła hartowane, chroniące ekrany naszych smartfonów, mogą stać się wkrótce przeżytkiem. Firma A& C Systems NV-SA stworzyła bowiem produkt o nazwie Azuri Rinox Armor, który jest ciekawszym rozwiązaniem.

Każdy posiadacz smartfona doskonale wie, że ekran do najdelikatniejszy element tego sprzętu. Choć producenci stosują szkła ochronne Gorilla Glass, to i tak jest narażony na zarysowania lub uszkodzenia.

Dlatego wiele osób kupuje folie ochronne lub szkła hartowane, stanowiące dodatkową warstwę zabezpieczeń. Belgijska firma A& C Systems NV-SA opracowała jednak ciekawsze rozwiązanie. Na polski rynek, dzięki firmie K-Consult, wchodzi właśnie produkt o nazwie Azuri Rinox Armor, którego można określić jako ochronę w płynie. Nie jest to klasyczne szkło czy folia naklejana na ekran, lecz rozwiązanie w postaci płynu zawierającego ditlenek krzemu. Po naniesieniu go na ekran błyskawicznie twardnieje tworząc tzw. nano-osłonę i skutecznie zabezpiecza jego powierzchnię przed rysami brudem, odciskamni palców itp.

Atutem jest bardzo łatwe nanoszenie osłony na ekran urządzenia mobilnego. W opakowaniu z Rinox Armor użytkownik znajdzie zestaw ściereczek, z których jedna nasączona jest preparatem na bazie krzemionki. Po oczyszczeniu ekranu odpowiednią tkaniną znajdującą się w zestawie, należy starannie nanieść ściereczką substancję z nano-osłoną i po odczekaniu dwóch minut wypolerować wyświetlacz. Po tym czasie ekran jest skutecznie chroniony przed uszkodzeniami, zarysowaniami, brudem i bakteriami (zastosowano w niej substancję antybakteryjną).

Taki sposób aplikacji sprawia, że nanoszenie Rinox Armor jest wygodne i w pełni kontrolowane. Użytkownik może rozprowadzić substancję po wszystkich płaskich powierzchniach, bez problemu unikając wprowadzenia go np. do głośnika czy portu ładowania.

Cena jednego opakowania Azuri Rinox Armor to 69 zł. Dystrybutorem produktów Azuri w Polsce jest firma K-Consult. Podobną powłokę znacznie taniej możecie kupić w tym sklepie internetowym. Kosztuje poniżej 3 dolarów z darmową przesyłką.

Azuri Rinox Armor

Źródło: Tabasco.pl
o

You may also like...