Battle for Azeroth nowym dodatkiem World of Warcraft

Podczas rozpoczętego Blizzconu, poznaliśmy szczegóły kolejnego rozszerzenia do World of Warcraft. Nosi tytuł Battle for Azeroth i przyniesie wiele nowości.

Najnowszy dodatek do World of Warcraft zatytułowany Legion, nieco się już graczom przejadł. Blizzard przygotowuje więc kolejne rozszerzenie zatytułowane Battle for Azeroth, które zaprezentował na rozpoczętym wczoraj Blizzconie.

Rozszerzenie przyniesie dwa nowe kontynenty Zandalar i Kul Tiras, podzielona na kilka wysp. Dostarczy także sześć zupełnie nowych grywalnych ras, z których kilka poznaliśmy w Legionie, mnóstwo questów oraz kolejne podniesienie poziomu postaci do 120.

Battle for Azeroth

Przymierze wybierze się do królestwa Kul Tiras, domu Jainy Proudmoore. Pojawi się tam wielu nowych przeciwników, władających czarną magią. Na kontynencie znajdziemy takie lokalizacje jak Tiragarde Sound, pokryty wysokimi równinami i lasami Drustvar, a także Stormsong Valley.

Horda wybierze się do imperium Zandalar, gdzie zamierza znaleźć sojuszników do swej walki. To obszar zdominowany przez trolle i starożytne zło, reprezentowane m.in., przez dinozaury. Gracze odwiedzą m.in., najstarsze miasto Azeroth Zuldazar, bagna Nazmir oraz pustynie Vol’dun.

Battle for Azeroth

Jak wspomniałem wcześniej, pojawi się sześć nowych ras. Możliwość zagrania każdą z nich, wymaga najpierw ich odblokowania poprzez odpowiedni poziom reputacji. Zabawa nimi zacznie się do 20 poziomu, a każdy kto wykona pełne levelowanie, otrzyma zestaw Heritage Armor. Nowe rasy to: Highmountain Tauren (Horda), Nightborne (Horda), Void Elf (Allianca) oraz Lightforged Draenei (Przymierze). Są jeszcze Zandalari Troll (Horda) i Dark Iron Dwarf (Przymierze).

Battle for Azeroth

Battle for Azeroth zaoferuje także 20-osobowe walki PvE, w których gracze będą musieli gromadzić siły, by podbijać obszary istotne dla każdej frakcji, atakując wrogich dowódców. Pojawią się także nowe World Questy, nowe rajdy, podziemia, a także nowi światowi bossowie.

Battle for Azeroth

Dodatek nie ma jeszcze ustalonej daty premiery, ale na pewno pojawi się w przyszłym roku. Zanim pojawi się w sklepach, będzie go można wypróbować za pomocą bety.

Battle for Azeroth

Źródło: VG247.com

You may also like...