Battlefield 1: Premium Pass zapewni cztery rozszerzenia

Do premiery Battlefield 1 pozostało już tylko kilka tygodni, więc Electronic Arts rozpoczyna kampanię promującą nowy shooter. Wydawca właśnie ujawnił co otrzymamy w ramach tzw. Premium Pass.

Już od czasu Battlefielda 3, sprzedaje graczom tzw. Premium Pass, czyli pakiet zapewniający dostęp do wszystkich tworzonych rozszerzeń. Jest to wygodne rozwiązanie dla wszystkich fanów serii, który z góry zakładają, że zagrają we wszystkie dodatki. Battlefield 1 również będzie miał taki pakiet.Electronic Arts właśnie ujawnił na co możemy liczyć kupując Premium Pass oraz ile nas to wszystko będzie kosztować. Złą wiadomością jest to, że przepustkę wyceniono na 179 zł. Jeśli dodamy do tego cenę samej gry, która na Origin jest oferowana za 199 zł, wyjdzie nam 378 zł. To bez wątpienia gigantyczny koszt, choć trzeba pamiętać, że seria Battlefield jest zwykle produkcja na kilka lat, więc jeśli spojrzymy na to w ten sposób, to cena wygląda już znacznie lepiej. Jeśli ktoś dysponuje grubszym portfelem to za 488 zł może nabyć wersję Ulitmate, która ma już Premium Pass, a dodatkowo posiada mnóstwo bonusów.

Wracając jednak do Premium Pass, to przepustka zapewni nam dostęp do czterech dodatków, z których pierwszy nosi tytuł They Shall Not Pass i ukaże się w marcu przyszłego roku, wzbogacając grę o armię francuską. Kolejne dodatki przyniosą m.in. rosyjskie imperium.

Przepustka dostarczy więc łącznie 16 nowych map, 20 nowych broni, nowe tryby rozgrywki oraz operacje, 14 unikalnych nieśmiertelników, 14 pakietów Battlepack, a także nowe skórki na bronie. Zagwarantuje też jeden Battlepack miesięcznie począwszy od listopada. Battlefield 1 warto zamówić już teraz. Grę w atrakcyjnej cenie dostaniecie na ten stronie oraz w tym sklepie

Źródło: Origin.comYou may also like...