Battlefield V w majowej ofercie PlayStation Plus

Sony ujawniło jakie tytuły pojawią się w maju w ofercie serwisu PlayStation Plus. Subskrybenci mogą spodziewać się m.in., Battlefield V oraz Wreckfest: Drive Hard.

Kwiecień właśnie się kończy i w sobotę rozpoczyna się kolejny miesiąc. Dla subskrybentów PlayStation Plus oznacza to zupełnie nowe tytuły, które otrzymają za darmo w ramach opłacanego abonamentu. Sony właśnie ujawniło listę tytułów, które już wkrótce trafią na dyski naszych konsol.

Użytkownicy PlayStation 5 otrzymają gratis Wreckfest: Drive Hard, Die Last. To bardzo dynamiczne wyścigi, w których gracze mogą usprawniać swe pojazdy, aby mogły przetrwać trudy wyścigu. Tytuł oprócz zabawy solo, tytuł oferuje także rozbudowany multiplayer, umożliwiający ściganie się w maksymalnie 24 osoby. Jest również kilka ciekawych trybów rozgrywki, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Właściciele PlayStation 4 otrzymają natomiast dwie gry, z których jedna była swego czasu wielkim hitem. Mowa tu naturalnie o Battlefield V wyprodukowanym przez DICE oraz Electronic Arts. Gra oferuje mnóstwo obszernych map dla trybu wieloosobowego, a także szeroki wybór uzbrojenia, gwarantując świetną zabawę przez długie tygodnie.

Drugą propozycją dla PS4 jest Stranded Deep, gra z otwartym światem, w której musimy przetrwać w Pacyfiku. To gra z gatunku przetrwania, a więc musimy skupić się na takich czynnikach jak zdrowie czy pragnienie, nie mówiąc już o unikaniu drapieżników pragnących nas pożreć.

Wszystkie tytuły będą dostępne w okresie od 4 do 31 maja. Na razie można bowiem wciąż pobierać propozycje z kwietnia.

PlayStation Plus

Źródło

You may also like...