Samsung testuje większy wariant Galaxy Note 7

Najnowszy Galaxy Note 7 posiada 5,7″ ekran Super AMOLED oferujący rozdzielczość Quad HD. Może to jednak nie być jedyny wariant tego smartfona, gdyż źródła donoszą, że producent testuje model wyposażony w 6″ wyświetlacz.

W biznesowym smartfonie takim jak Galaxy Note 7 ekran ma kluczowe znaczenie, gdyż od tego zależy wygoda użytkowania sprzętu oraz obsługi oprogramowania biurowego takiego jak pakiet MS Office, czy też innych narzędzi służących do prowadzenia działalności.Wspomniany Galaxy Note 7 zostanie przez producenta wyposażony w wyświetlacz 5,7″ obustronnie zakrzywiony, ale chodzą słuchy, że producent rozważa także wariant z większym ekranem.

Na stronie Zauba, zajmującej się śledzeniem urządzeń mobilnych importowanych do Indii pojawiła się informacja o testach nowego modelu o numerze SM-N930R4, który ma posiadać 6″ ekran. Jak wiemy SM-N930 oznacza właśnie Galaxy Note 7, co daje kilka różnych możliwości.

Niewykluczone, że chodzi tu o jakiś prototyp, bo dotychczas nie było żadnych informacji sugerujących, że Samsung planuje większy wariant swego flagowca, więc być może firma testuje różne opcje.

Źródło: Zauba.comYou may also like...