Będzie piąta część znanej serii Thief

Thief to bez wątpienia jedna z ciekawszych serii na rynku, zapewniająca graczom interesującą fabułę i styl rozgrywki. Jej fanów ucieszy więc wiadomość, że powstaje kolejna jej odsłona.

Informację tę ujawniła witryna poświęcona filmowej adaptacji popularnej serii, którą zajmuje się studio Straight Up Films. Możemy znaleźć na niej informacje sugerujące rozpoczęcie prac nad piątą częścią popularnej serii. Jej premiera ma odbyć się równocześnie z debiutem filmu.

Warto podkreślić, że ostatnia odsłona serii zatytułowana po prostu Thief, pojawiła się na pecety oraz konsole w 2014 roku. Od tamtej pory niewiele się o niej mówiło. Wprawdzie pojawiły się plotki sugerujące plany restartu serii z okazji jej 10-lecia, ale nie zostały dobrze przyjęte przez jej fanów.

Na razie hollywoodzka adaptacja gry nie ma jeszcze daty premiery, więc na kolejną część serii trochę sobie poczekamy. Film nie posiada bowiem ani reżysera, ani też obsady, choć scenariuszem zajmują się Adam Manson oraz Simon Boyes.

Czas oczekiwania na nową odsłonę możecie sobie jednak umilić grając w jej poprzednią część. W bardzo atrakcyjnej cenie możecie zakupić ją na tej stronie.

Thief

Źródło: Neowin.net

You may also like...