Belkin pokazał bezprzewodowe ładowarki do iPhone X

Firma Belkin, zaprezentowała bezprzewodowe ładowarki przeznaczone do smartfona iPhone X. Rodzina produktów składa się z kilku nowych modeli o różnych zastosowaniach.

iPhone X oraz iPhone 8 są pierwszymi smartfonami Apple wspierającymi standard bezprzewodowego ładowania Qi. Producenci akcesoriów wprowadzają więc do sprzedaży nowe modele ładowarek, a jednym z nich jest firma Belkin.

Znany producent zaprezentował właśnie zupełnie nowe bezprzewodowe ładowarki przeznaczone konkretnie do tych modeli. Rodzina składa się z czterech różnych produktów, dostępnych w kilku wersjach kolorystycznych. Nowy sprzęt należy linii Boost Up i ma moc 10 W, idealną do szybkiego ładowania baterii.

Jedną z ciekawszych propozycji jest podstawka Boost Up Wireless Charging Stand, do której wkładamy telefon w pozycji portretowej lub krajobrazowej. Jest więc idealna, gdy chcemy go, a równocześnie z niego korzystać, bo wówczas będzie działać technologia Face ID.

bezprzewodowe ładowarki

Jest też Boost Up Wireless Car Charging Mount, czyli samochodowy uchwyt z ładowarką, który może być instalowany na szybie lub desce rozdzielczej. Dodatkowo jest port USB, więc można go używać także ze smartfonami, które nie wspierają standardu Qi.

Boost Up Dual Wireless Charging Pad to podwójna mata, która naładuje nam dwa smartfony równocześnie. Każda ma 10 W mocy. Dodatkowo producent ma w ofercie komercyjną matę, przeznaczoną do instalacji w biurach, hotelach czy restauracjach.

bezprzewodowe ładowarki

Belkin nie ujawnił na razie kiedy nowe ładowarki bezprzewodowe pojawią się w sklepach oraz ile będą kosztowały.

bezprzewodowe ładowarki

bezprzewodowe ładowarki

Źródło: Slashgear.com

You may also like...