Nowy render HTC U12 pokazuje cienką ramkę

W sieci pojawił się render HTC U12, najnowszego flagowca tajwańskiego producenta. Wprawdzie nie pokazuje zbyt wiele, ale widać na nim cienką ramkę otaczającą ekran.

HTC nie jest może tak popularnym producentem smartfonów, jak LG czy Samsung, ale również oferuje interesujący sprzęt wyposażony w nowoczesne rozwiązania. Obecnie producent pracuje nad modelem HTC U12, którego najnowszy render pojawił się w sieci.

Render sugeruje, że producent położył duży nacisk na odchudzenie ramki otaczającej ekran. Już zeszłoroczny HTC U11+ miał ją dość cienką, ale nie mogła się równać z Galaxy S8, czy Galaxy Note 8. W tym roku będzie więc inaczej i nowy model może być całkowicie pozbawiony ramki.

Niestety materiał dostarczony przez witrynę SuggestPhone nie pokazuje zbyt wiele, gdyż ciężko dostrzec szczegóły przy wyłączonym wyświetlaczu. Wygląda to jednak bardzo obiecująco. Szczególnie że, HTC zamierza zrezygnować z produkcji tańszych modeli i skupić się głównie na flagowcach, więc z pewnością poświęci wiele czasu na jego dopracowanie.

Być może firma zdecyduje się pokazać swój nowy sprzęt na targach CES 2018, które odbędą się za kilka dni. Bardziej prawdopodobne jest jednak to, że zobaczymy go targach telekomunikacyjnych Mobile World Congress 2018, zaplanowanych na luty.

HTC U12

Źródło: Suggestphone.com

You may also like...