Belkin bezprzewodowo naładuje smartfona w naszym aucie

Belkin pokazał nowy uchwyt samochodowy do smartfonów. Produkt nie tylko ułatwi korzystanie z telefonu, ale dodatkowo bezprzewodowo naładuje jego baterię.

Uchwyty przeznaczone do mocowania smartfonów na desce rozdzielczej auta, nie są w dzisiejszych czasach niczym nowym. Takie akcesoria możemy dostać od lat, a chętnie kupują je osoby wykorzystujące telefony m.in., w charakterze nawigacji GPS.

Takie użytkowanie smartfona szybko wyczerpuje jednak baterię, więc użytkownicy najczęściej podpinają je do ładowarek. Problem w tym, że nie jest to najwygodniejsze rozwiązanie. Jeśli bowiem wychodząc z auta chcemy zabrać ze sobą telefon, możemy zapomnieć o podłączonej ładowarce i przypadkiem uszkodzić gniazdo lub samą ładowarkę.

Problem ten rozwiązuje najnowszy, zaprezentowany właśnie uchwyt firmy Belkin. Producent wbudował w niego bezprzewodową ładowarkę kompatybilną ze standardem Qi. Jeśli więc włożymy do niego telefon, możemy go ładować bez konieczności podłączania przewodu.

Ładowarka nie jest może najszybsza, gdyż jej moc wynosi jedynie 7,5 W, ale to lepsze niż nic. Jeśli chcielibyście kupić sobie taki uchwyt, to znajdziecie go na stronie producenta.

Belkin

Źródło: Belkin.com

You may also like...