Najnowsza beta 3.2 systemu Android 13 dostępna na smartfony Pixel

Użytkownicy smartfonów Pixel mogą już testować najnowszą betę 3.2 systemu Android 13. Aktualizacja poprawia stabilność systemu oraz naprawia kilka wykrytych błędów.

Google pracuje nad kolejną wersją Androida i obecnie prowadzi beta testy, które mają na celu dopracowanie go przed udostępnieniem klientom. W zeszłym tygodniu firma wypuściła trzecią betę, a niebawem pojawi się również czwarta beta. Zanim jednak to nastąpi, internetowy koncern udostępnił betę oznaczoną numerem 3.2.

Android 13 Beta 3.2 naprawia kilka problemów związanych z obsługą gestu powrotu, który w nie działał w niektórych aplikacjach. Powinna też rozwiązać problem powodujący zawieszanie się wybranych aplikacji, podczas ich otwierania, a także problem powodujący zawieszanie się aplikacji Zdjęcia Google. Poza tym strona ustawień “W skrócie” nie powinna już zwijać się podczas przewijania, jak to miało miejsce we wczesnych betach Androida. Nowa beta zapobiega też nieoczekiwanemu włączaniu i wyłączaniu mikrofonu.

Beta Androida dostarczana jest OTA dla kompatybilnych urządzeń, w tym smartfonów Pixel 4 oraz 6. Można ją także pobrać bezpośrednio na stronie tego systemu.

Android 13

Źródło

You may also like...