G-ONE PLUS świetnie wyposażonym gamingowym pecetem all-in-one

Firma Colorful zdradziła specyfikację oraz cenę swego najnowszego gamingowego pecta all-in-one G-ONE PLUS. Sprzęt z procesorem Intel Core i7-12700H będzie kosztował 1999 dolarów.

Typowe desktopy zaczynają powoli wychodzić z mody, gdyż są duże, brzydkie, ciężkie i hałaśliwe. Coraz częściej zastępują je pecety all-in-one, które są znacznie zgrabniejsze i elegantsze. Projektuje się je bowiem w taki sposób, aby wszystkie podzespoły zmieścić w podstawce lub obudowie monitora. Dzięki temu zajmują mniej miejsca i ładniej się prezentują.

Colorful G-ONE PLUS ładnym i wydajnym pecetem all-in-one

Zazwyczaj pecety all-in-one nie oferują wyśrubowanej konfiguracji, więc średnio nadają się dla graczy. Producenci nie chcą bowiem montować z nich wydajnych podzespołów, gdyż kwestia ich chłodzenia mogłaby być nieco problematyczna, ze względu na ciasne upakowanie elementów. Są jednak wyjątki od tej reguły, a jednym z najnowszych jest Colorful G-ONE PLUS.

To najnowszy gamingowy pecet all-in-one, który nie tylko prezentuje się bardzo nowocześnie, ale posiada również niezłe wyposażenie. Producent wyposażył go w 31,5″ wyświetlacz z matrycą IPS o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli. Panel ma 165 Hz odświeżanie obrazu i obsługuje technologię Nvidia G-Sync, a oprócz tego ma 99% pokrycie palety barw sRGB i certyfikat HDR400.

W górną ramkę wbudowano także webcam o rozdzielczości 1080p, który wysuwa się z ekranu, gdy zechcemy przeprowadzić rozmowę wideo. W ekranie znajduje się również głośniki 2 x 5 W, natomiast w jego podstawce znajdziemy bezprzewodową ładowarkę o maksymalnej mocy 15 W.

Sercem komputera jest procesor Intel Alder Lake i5-12700H. Jednostkę połączono z 16 GB pamięci RAM DDR4-3200 oraz 512 GB dyskiem NVMe SSD. Jest też wariant z mocniejszym procesorem Intel Core i5-12700H. Dostaniemy w nim także z 16 GB RAM, natomiast dysk SSD ma w tej konfiguracji pojemność 1 TB.

G-ONE PLUS

Mocny procesor i wydajna grafika

Dla naprawdę wymagających klientów przygotowano topowy wariant z procesorem i9-12900H oraz 32 GB RAM i dyskiem 1 TB NVMe. Oczywiście jeśli uznamy, że potrzebujemy więcej RAM’u, możemy go rozszerzyć do maksymalnie 64 GB. Przestrzeń dyskową również można powiększyć, gdyż zadbał o to producent, instalując slot na napęd M.2.

O płynność działania gier dba natomiast wydajna karta grafiki Nvidia Nvidia RTX 3060. Producent zadbał również o odpowiednie chłodzenie sprzętu, dlatego dodał specjalny system chłodzenia oparty na 10 mm ciepłowodach. Wspomagają go dodatkowo 8 mm ciepłowody oraz dwa wentylatory, których prędkość obrotową można regulować poprzez aplikację iGame Center.

Colorful G-ONE PLUS posiada również port USB-C 3.2 Gen 2 oraz 2xUSB-A 3.2 Gen 2, 3xUSB 2.0, HDMI 2.1 oraz Display Port 1.4. Wszystkie konfiguracje wyposażono również w szybkie WiFi 6E.

Komputer początkowo pojawi się w wersji z procesorem i7-12700H, którą wyceniono na 1999 dolarów. Pozostałe konfiguracje dołączą w późniejszym terminie.

Źródło

You may also like...