Bezprzewodowa ładowarka Samsunga zaskakuje ceną

Najnowsza bezprzewodowa ładowarka Samsunga, trafiła właśnie do sprzedaży. Trzeba jednak mieć gruby portfel by ją kupić, gdyż producent wycenił ją na aż 399 zł.

Kilka tygodni temu informowałem, że Samsung pracuje nad nową ładowarką dla swych urządzeń przenośnych. Sprzęt nazywa się Wireless Charger Duo i trafić miał do sprzedaży tuż po premierze Galaxy Note 9.

Najnowszy flagowiec został już zaprezentowany i możecie go kupić tutaj. W sprzedaży pojawiła się też sama ładowarka. Wireless Charger Duo oferowany jest na polskim rynku w cenie 399 zł i można ją zakupić w kolorze białym oraz czarnym. Ładowarka wygląda praktycznie identycznie jak na prezentowanych wcześniej renderach i oferowana jest wraz ze specjalną podpórką, by użytkownik mógł korzystać ze smartfona w czasie jego ładowania.

Naturalnie może go również położyć na płasko. Bezprzewodowa ładowarka posiada bowiem dwa pola indukcyjne, a więc może równocześnie ładować dwa urządzenia, np. smartfon oraz smartwatch. Producent zapewnia też, że moc 7,5 W zapewni funkcję szybkiego ładowania. Oczywiście kompatybilność ze standardem Qi oznacza, że akcesorium możemy używać nie tylko ze sprzętem Samsunga, lecz dowolnym innym urządzeniem.

Dodatkowym wyposażeniem ładowarki jest niewielki wentylatorek, który schładza ją w czasie pracy, zapobiegając przegrzaniu.

bezprzewodowa ładowarka

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...