Bitwa o Azeroth właśnie została rozpoczęta

Fani World of Warcraft mogą już rozpocząć zabawę w nowym rozszerzeniu Battle for Azeroth. Siódmy dodatek do popularnego MMO, został właśnie udostępniony graczom.

Wirtualny świat Azeroth wykreowany przez programistów Blizzarda, oferuje graczom kolejne atrakcje. Premierę miało właśnie najnowsze, siódme rozszerzenie zatytułowane Battle for Azeroth, które zabiera nas do całkiem nowej lokacji, oferując mnóstwo ciekawych atrakcji.

Rozszerzenie oferuje m.in., podniesienie maksymalnego poziomu postaci ze 110 do 120, ale to oczywiście nie jedyna zmiana jaką oferuje. Przynosi ze sobą również nieco zmian w rozgrywce, jak skalowane potwory oraz instacje, dostosowane do poziomu gracza. Jest też wiele nowych przedmiotów, instacji oraz rajdów, gdzie musimy wykazać się umiejętnościami i możemy zdobyć nowe, potężne uzbrojenie.

Oczywiście nie zapomniano także o całkowicie nowych lokalizacjach. Jedną z nich jest Kul Tiras, gdzie Przymierze stanowi dominującą siłę, natomiast Zandalar jest miejscem przeznaczonym dla graczy Hordy. Autorzy dodali także nowe rasy, które jednakże odblokujemy dopiero po uzyskaniu odpowiedniego poziomu reputacji u określonych frakcji. A to oznacza, że aby nimi zagrać, musimy uprzednio wykonać sporo różnych zadań.

Battle for Azeroth dostępne jest na tej stronie. Dodam oczywiście, że aby zagrać w najnowsze rozszerzenie, musimy posiadać aktywną subskrypcję, opłaconą gotówką lub złotem. Ukłonem dla nowych graczy jest udostępnienie za darmo wszystkich poprzednich rozszerzeń gry.

Battle for Azeroth

Źródło: Ubergizmo.com

You may also like...