HyperX ChargePlay to wygodniejsze granie na smartfonach

Marka HyperX wprowadza na rynek kolejne akcesorium dla grających na smartfonach. Produkt o nazwie ChargePlay ułatwi ładowanie sprzętu podczas zabawy.

Smartfony to wprawdzie świetny sprzęt do grania, ale wbrew pozorom ich ekrany dotykowe wcale nie są do tego zadania najlepsze. Pomijając już fakt małej precyzji, to kontrolowanie postaci za pomocą dotyku znacznie szybciej wyczerpuje baterię sprzętu. Już słyszę jak mówicie, że przecież można grać z podłączoną ładowarką. Teoretycznie macie rację, lecz długi kabel zwisający z telefonu, może nieco przeszkadzać. Gniazdo ładowania znajduje się bowiem na dolnej krawędzi obudowy, czyli w miejscu, gdzie zwykle trzymamy dłoń.

Problem ten rozwiązała na szczęście marka HyperX, która właśnie zaprezentowała gadżet o nazwie ChargePlay. Wbrew pozorom nie jest to bezprzewodowy kontroler do sterowania grami, choć na pierwszy rzut oka możemy odnieść takie wrażenie. W rzeczywistości jest to uchwyt z funkcją ładowania bezprzewodowego. Umieszczany w nim naszego smartfona, a następnie podpinamy do ładowarki. Kabel znajduje się wówczas w takim miejscu, że nie przeszkadza nam w zabawie, zaś bateria sprzętu może się bez przeszkód ładować. Dodatkowo dzięki specjalnym uchwytom trzymanie telefonu jest dużo wygodniejsze.

To nie wszystkie korzyści zapewniane przez ten sprzęt. Ma on również własny akumulator o pojemności 3000 mAh, a więc poza domem może nam przedłużyć działanie telefonu, a tym samym czas zabawy. Akumulator jest wyjmowany, a więc można go ładować, gdy akurat gramy w naszym domu.

HyperX ChargePlay dostaniemy w oficjalnym sklepie producenta bądź też na Amazonie. Produkt kosztuje 60 dolarów.

ChargePlay

Źródło

You may also like...