Bezprzewodowe ładowarki do smartfonów firmy Xvidia

Xvidia wprowadza na polski rynek bezprzewodowe ładowarki do smartfonów. Wyposażono je w technologię Xvida POWER 2, która naładuje baterię w czasie 100 minut.

W ostatnich latach w sprzedaży pojawia się coraz więcej smartfonów kompatybilnych z systemami bezprzewodowego ładowania. Producenci akcesoriów reagują na zmieniające się trendy i wprowadzają do sprzedaży nowe gadżety ułatwiające ładowanie naszego sprzętu mobilnego.

Jednym z ich producentów jest firma Xvida, która wprowadziła na polski rynek trzy zupełnie nowe gadżety. Pierwszym z nich jest bezprzewodowa ładowarka biurkowa, wyposażona w technologię Xvida POWER 2. Według producenta, te rozwiązanie pozwoli naładować naszego smartfona w czasie zaledwie 100 minut.

Ładowarkę wykonano z anodowanego aluminium i wystarczy tylko przyłożyć do niej telefon, który zostanie do niej zamocowany przy pomocy specjalnych magnesów. W sprzedaży dostępna jest także specjalna jej wersja, przygotowana dla Galaxy S8 oraz S8+, obsługująca technologię Quick Charge 2.0. Dzięki niej, baterię od 0 do 75% naładujemy w czasie zaledwie 8 minut.

bezprzewodowe ładowarki

Producent w ma w swej ofercie także specjalne etui, przeznaczone dla produktów Apple oraz Samsunga. Obudowa wykonana została z przyjemnego w dotyku materiału, znakomicie pełni funkcję ochronną a dyskretny magnes zapewnia bezproblemową współpracę ze stacjami XVIDA, oferując tym samym maksymalny komfort użytkowania.

bezprzewodowe ładowarki

Z myślą o użytkownikach pozostałych smartfonów wspierających bezprzewodowe ładowarki producent przygotował natomiast specjalny adapter, który wystarczy przykleić do obudowy telefonu lub dowolnego etui. Rozwiązanie to pozwala również na mocowanie telefonu do tradycyjnych uchwytów samochodowych innych producentów wyposażonych w magnes.

Produkty Xvida dostępne są już w polskich sklepach, cena ładowarki to koszt 419 zł, dedykowanego etui – 119 zł, natomiast adapter wyceniono na 59 zł.

Źródło: Informacja prasowa

You may also like...